EGZAMIN NA LICENCJĘ SPORTOWĄ
2017-04-03 09:29:32
EGZAMIN NA LICENCJĘ SPORTOWĄ

Okręgowa komisja Sportu Samochodowego ustaliła termin trzeciego egzaminu dla sędziów oraz zawodników - licencje rajdowe RN:

29 kwietnia godz. 10:00

Egzamin odbędzie się w siedzibie Zarządu Okręgowego PZM w Katowicach, ul. Łabędzia 6. Do egzaminu będą dopuszczeni sędziowie oraz kandydaci na zawodników wcześniej zgłoszeni przez macierzysty klub.

Osoby zrzeszone w Automobilklubie Śląskim prosimy o przesłanie na adres office@auto-slaski.katowice.pl w podanym poniżej terminie zgłoszenia z następującymi danymi: 

  • sędziowie - imię i nazwisko;
  • zawodnicy - imię, nazwisko, miejsce zamieszkania (kod pocztowy, miasto, ulica), data i miejsce urodzenia, telefon oraz adres mailowy.

Ponadto kandydaci na zawodników muszą posiadać komplet dokumentów wymaganych regulaminem uzyskania licencji - bez wymaganych dokumentów, potwierdzonych przez macierzysty klub osoba nie będzie dopuszczona do egzaminu!!!

Prosimy o zgłaszanie sędziów oraz kandydatów na zawodników do dnia 24 kwietnia br.

Egzamin dla sędziów jest bezpłatny.

Dla zawodników koszt egzaminu wynosi 80,-zł. płatne przelewem na konto bankowe ZO PZM Katowice. W tytule przelewu proszę podać: Imię, Nazwisko - egzamin na licencję RN.


KONKURSOWA JAZDA SAMOCHODEM

SPRAWDŹ WAŻNOŚĆ DOWODU REJESTRACYJNEGO

 

 

© Copyright 2012 Automobilklub Śląski | All Rights Reserved