Super Sprint CAR MASTERS

SAMOCHODEM NA SPORTOWO W KRUPSKIM MŁYNIE

W sobotę 22.05.br na terenie Gminy Krupski Młyn zostanie rozegrana 1 runda Super Sprint CAR MASTERS.
Impreza ma na celu bezpieczne doskonalenie techniki jazdy w duchu rywalizacji sportowej, zarówno dla młodych jak i doświadczonych kierowców. Przygotowaliśmy jedną próbę sprawnościową liczącą 2 km, którą uczestnicy będą pokonywali  trzykrotnie.  

W zawodach mogą wziąć udział zarówno kierowcy amatorzy jak i kierowcy posiadający już licencję sportu samochodowego. Rywalizacja odbędzie się w klasach w zależności od pojemności samochodów.

Biuro zawodów mieścić się będzie na terenie Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Krupskim Młynie.  

Wszystko rozpocznie się od piątku 7.05.br bo właśnie tego dnia rozpoczniemy przyjmowanie zgłoszeń do imprezy.   

Zawody zostaną przeprowadzone przy współpracy z Urzędem Gminy Krupski Młyn i Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji.    

Super Sprint w Krupskim Młynie będzie 1 rundą cyklu o Puchar Automobilklubu Śląskiego, 2 runda odbędzie się 26.09.br w niedzielę po Rajdzie Wisły na fragmencie jednego z odcinków rajdu, 3 runda zamykająca cykl odbędzie się w Katowicach 9.10.br.                                                                                                   

Więcej informacji na temat imprezy na stronie Automobilklubu Śląskiego. Tam będzie dostępny regulamin i formularz zgłoszenia do sprintu.

do pobrania>>> Regulamin Sprint Krupski Młyn 22.05

formularz zgłoszenia>>> Zgłoszenie_do_wypełnienia Zgłoszenie_do_wypełnienia